12-14/7 NATIONELL DRESSYR KARLSTAD 2002
LA:1
kat B+C
1. Malin Andersson - Köhls Cidden
2. Mia Granqvist - Torino
3. Malin Wikström - Hot Shot A BRP 12
3. Sofia Hjalmarsson - Mira
kat D
1. Sofia Olbacke - Bristol Cream
2. Linnea Bäcklund - Pajero
3. Sophia Ericsson - Casper
4. Charlotte Bergek - Drummond Lad
5. Maria Johansson - Patrick
LA:1
kat B
1. Sofia Widen - NFB King Co
kat C
1. Sofia Olbacke - Zindie Rose
2. Sara-Henrietta B Källström - Zorro
kat D
1. Linnea Bäcklund - Pajero
2. Johanna Karlsson - Zeb
2. Sara-Henrietta B Källström - Stan
4. Sofia Olbacke - Bristol Cream
5. Charlotte Bergek - Drummond Lad
LB:1
kat B+C
1. Sofia Ågaurdh - Playboy
2. Elin Ruderus - Dulle
3. Emma Mattsson - Amigo
kat D
1. Anna Malmström - Smulans Akrobat
2. Ida Johansson - Nikita II
3. Malin Krook - Czeremcha
FEI Ind Mäst
kat C
1. Görel Nordlander - Brolötens Stardust
2. Tina Ekängen - Power Prince
3. Lovisa Jonsson - Cascade Burton
4. Emma Larsson - Cooper
kat D
1. Alexandra Börjesson - Vasir
2. Emilie Nyreröd - Tim
3. Ida Hermanson - Sir Pugshley
4. Alexandra Andersson - Yellow Dee Dee
5. Emily Kjerrman - Dale Mistral
6. Marie Christiansson - Emil
LA:4
kat B
1. Sara-Henrietta B Källström - Sindiman
FEI Inl
kat C
1. Therezia Ferm - Stenbroåsens Merlin
2. Emma Larsson - Cooper
3. Görel Nordlander - Brolötens Stardust
4. Emma Lindqvist - Danny Boy
kat D
1. Alexandra Börjesson - Vasir
2. Ida Hermanson - Sir Pugshley
2. Emilie Nyreröd - Tim
4. Hanne Secher - Hagens Lamona
5. Emily Kjerrman - Dale Mistral
6. Sara-Henrietta B Källström - Stan
7. Emma Knöppel - Excalibur
FEI Lag
kat C
1. Görel Nordlander - Brolötens Stardust
2. Tina Ekängen - Power Prince
3. Sara Johansson - Djufwanäs Benjamin
4. Lovisa Jonsson - Cascade Burton
kat D
1. Alexandra Börjesson - Vasir
2. Ida Hermanson - Sir Pugshley
3. Emilie Nyreröd - Tim
4. Hanne Secher - Hagens Lamona
5. Emma Backström - Antigone
6. Alexandra Andersson - Yellow Dee Dee
7. Marie Christiansson - Emil
Ponny LA
kat B
1. Sofia Widen - NFB King Co
2. Sara-Henrietta B Källström - Sindiman
LA:5
kat C
1. Sara Johansson - Djufwanäs Benjamin
2. Emma Larsson - Cooper
3. Lovisa Jonsson - Cascade Burton
kat D
1. Alexandra Börjesson - Vasir
2. Ida Hermanson - Sir Pugshley
3. Johanna Quist - Pepsi
4. Emma Backström - Antigone
5. Josephine Öhrn - Önnarps Amaretto
6. Sophia Ericsson - Casper
LA:2
kat B
1. Sara-Henrietta B Källström - Sindiman
2. Emma Miléus - Betts Frans Isak
kat B+C
1. Malin Andersson - Köhls Cidden
2. Mia Granqvist - Torino
3. Malin Wikström - Hot Shot A BRP 12
3. Sofia Hjalmarsson - Mira
kat D
1. Sofia Olbacke - Bristol Cream
2. Linnea Bäcklund - Pajero
3. Sophia Ericsson - Casper
4. Charlotte Bergek - Drummond Lad
5. Maria Johansson - Patrick
LA:1
kat B
1. Sofia Widen - NFB King Co
kat C
1. Sofia Olbacke - Zindie Rose
2. Sara-Henrietta B Källström - Zorro
kat D
1. Linnea Bäcklund - Pajero
2. Johanna Karlsson - Zeb
2. Sara-Henrietta B Källström - Stan
4. Sofia Olbacke - Bristol Cream
5. Charlotte Bergek - Drummond Lad
LB:1
kat B+C
1. Sofia Ågaurdh - Playboy
2. Elin Ruderus - Dulle
3. Emma Mattsson - Amigo
kat D
1. Anna Malmström - Smulans Akrobat
2. Ida Johansson - Nikita II
3. Malin Krook - Czeremcha
FEI Ind Mäst
kat C
1. Görel Nordlander - Brolötens Stardust
2. Tina Ekängen - Power Prince
3. Lovisa Jonsson - Cascade Burton
4. Emma Larsson - Cooper
kat D
1. Alexandra Börjesson - Vasir
2. Emilie Nyreröd - Tim
3. Ida Hermanson - Sir Pugshley
4. Alexandra Andersson - Yellow Dee Dee
5. Emily Kjerrman - Dale Mistral
6. Marie Christiansson - Emil
LA:4
kat B
1. Sara-Henrietta B Källström - Sindiman
FEI Inl
kat C
1. Therezia Ferm - Stenbroåsens Merlin
2. Emma Larsson - Cooper
3. Görel Nordlander - Brolötens Stardust
4. Emma Lindqvist - Danny Boy
kat D
1. Alexandra Börjesson - Vasir
2. Ida Hermanson - Sir Pugshley
2. Emilie Nyreröd - Tim
4. Hanne Secher - Hagens Lamona
5. Emily Kjerrman - Dale Mistral
6. Sara-Henrietta B Källström - Stan
7. Emma Knöppel - Excalibur
FEI Lag
kat C
1. Görel Nordlander - Brolötens Stardust
2. Tina Ekängen - Power Prince
3. Sara Johansson - Djufwanäs Benjamin
4. Lovisa Jonsson - Cascade Burton
kat D
1. Alexandra Börjesson - Vasir
2. Ida Hermanson - Sir Pugshley
3. Emilie Nyreröd - Tim
4. Hanne Secher - Hagens Lamona
5. Emma Backström - Antigone
6. Alexandra Andersson - Yellow Dee Dee
7. Marie Christiansson - Emil
Ponny LA
kat B
1. Sofia Widen - NFB King Co
2. Sara-Henrietta B Källström - Sindiman
LA:5
kat C
1. Sara Johansson - Djufwanäs Benjamin
2. Emma Larsson - Cooper
3. Lovisa Jonsson - Cascade Burton
kat D
1. Alexandra Börjesson - Vasir
2. Ida Hermanson - Sir Pugshley
3. Johanna Quist - Pepsi
4. Emma Backström - Antigone
5. Josephine Öhrn - Önnarps Amaretto
6. Sophia Ericsson - Casper
LA:2
kat B
1. Sara-Henrietta B Källström - Sindiman
2. Emma Miléus - Betts Frans Isak