14/5 C-TÄVLING HOPPNING MATFORS 1989
LB A:1a
kat B+C
1. Helen Nilsson - Quattro
2. Veronica Andersson - Frej
3. Lynda Ondrasek - Flash the Cash
4. Marie Nordstrand - Safir
5. Petra Sjölen - Moon Grace
kat D
1. Katarina Lövqvist - Licriole
2. Martina Eriksson - Jupiter
3. Nina Stenman - Frisco
4. Kristina Lång - Kilroy
5. Pernilla Hugosson - Simca
LB A:1d
kat B
1. Veronica Andersson - Frej
2. Katarina Lundström - Arabia
kat C
1. Helen Nilsson - Quattro
2. Marie Nordstrand - Safir
3. Linda Pålsson - Persian
4. Lynda Ondrasek - Flash the Cash
5. Viktoria Melinder - Moon Prick
kat D
1. Nina Stenman - Frisco
2. Maria Östling - Donny
3. Annica Sivertsson - Starlight
4. Cecilia Jonsson - Star Junior
5. Pernilla Hugosson - Simca
LA A:1a
kat B+C
1. Sara-Maria Grufman - Musicland Girl
2. Camilla Algotsson - Strätes Snappy
3. Katarina Lundström - Arabia
4. Linda Pålsson - Persian
kat D
1. Gabrielle Gysenius - Close to Heaven
2. Pernilla Hellbacken - Boola Green Bill
3. Marie Skoglund - Dun Glow
4. Åsa Sjöström - Benji Boy
5. Karin Myrin - Kilrush Prince
Msv B A:0
kat B+C
1. Linda Pålsson - Persian
2. Sara-Maria Grufman - Musicland Girl
3. Camilla Algotsson - Strätes Snappy
kat D
1. Teresia Ondrasek - Copper Kin
2. Åsa Sjöström - Benji Boy
3. Pernilla Hellbacken - Boola Green Bill
LB A:1c
kat B
1. Katarina Lundström - Arabia
2. Veronica Andersson - Frej
kat C
1. Helen Nilsson - Quattro
2. Lynda Ondrasek - Flash the Cash
3. Anna-Karin Johansson - Money Light
kat D
1. Annica Sivertsson - Starlight
2. Camilla Wännström - Kilroy
3. Maria Östling - Donny
4. Maria Staffansson - Lady Bird
5. Karin Myrin - Kilrush Prince
6. Jenny Asplund - Spring to Fame
LA A:1a
kat B+C
1. Martin Ondrasek - Camolin Sunset
2. Camilla Algotsson - Strätes Snappy
3. Karin Karlsson - Tamara
4. Linda Pålsson - Persian
kat D
1. Jennie Sahlin - Fidel Janco
2. Fredrik Jonsson - Balder
3. Anne Edlund - Lasse
4. Teresia Ondrasek - Copper Kin
5. Karin Karlsson - Easky
Msv B A:1a
kat B+C
1. Karin Karlsson - Tamara
2. Camilla Algotsson - Strätes Snappy
3. Ann-Sofie Löfberg - Jaxon
kat D
1. Jennie Sahlin - Fidel Janco
2. Karin Karlsson - Easky
3. Pernilla Hellbacken - Boola Green Bill
kat B+C
1. Helen Nilsson - Quattro
2. Veronica Andersson - Frej
3. Lynda Ondrasek - Flash the Cash
4. Marie Nordstrand - Safir
5. Petra Sjölen - Moon Grace
kat D
1. Katarina Lövqvist - Licriole
2. Martina Eriksson - Jupiter
3. Nina Stenman - Frisco
4. Kristina Lång - Kilroy
5. Pernilla Hugosson - Simca
LB A:1d
kat B
1. Veronica Andersson - Frej
2. Katarina Lundström - Arabia
kat C
1. Helen Nilsson - Quattro
2. Marie Nordstrand - Safir
3. Linda Pålsson - Persian
4. Lynda Ondrasek - Flash the Cash
5. Viktoria Melinder - Moon Prick
kat D
1. Nina Stenman - Frisco
2. Maria Östling - Donny
3. Annica Sivertsson - Starlight
4. Cecilia Jonsson - Star Junior
5. Pernilla Hugosson - Simca
LA A:1a
kat B+C
1. Sara-Maria Grufman - Musicland Girl
2. Camilla Algotsson - Strätes Snappy
3. Katarina Lundström - Arabia
4. Linda Pålsson - Persian
kat D
1. Gabrielle Gysenius - Close to Heaven
2. Pernilla Hellbacken - Boola Green Bill
3. Marie Skoglund - Dun Glow
4. Åsa Sjöström - Benji Boy
5. Karin Myrin - Kilrush Prince
Msv B A:0
kat B+C
1. Linda Pålsson - Persian
2. Sara-Maria Grufman - Musicland Girl
3. Camilla Algotsson - Strätes Snappy
kat D
1. Teresia Ondrasek - Copper Kin
2. Åsa Sjöström - Benji Boy
3. Pernilla Hellbacken - Boola Green Bill
LB A:1c
kat B
1. Katarina Lundström - Arabia
2. Veronica Andersson - Frej
kat C
1. Helen Nilsson - Quattro
2. Lynda Ondrasek - Flash the Cash
3. Anna-Karin Johansson - Money Light
kat D
1. Annica Sivertsson - Starlight
2. Camilla Wännström - Kilroy
3. Maria Östling - Donny
4. Maria Staffansson - Lady Bird
5. Karin Myrin - Kilrush Prince
6. Jenny Asplund - Spring to Fame
LA A:1a
kat B+C
1. Martin Ondrasek - Camolin Sunset
2. Camilla Algotsson - Strätes Snappy
3. Karin Karlsson - Tamara
4. Linda Pålsson - Persian
kat D
1. Jennie Sahlin - Fidel Janco
2. Fredrik Jonsson - Balder
3. Anne Edlund - Lasse
4. Teresia Ondrasek - Copper Kin
5. Karin Karlsson - Easky
Msv B A:1a
kat B+C
1. Karin Karlsson - Tamara
2. Camilla Algotsson - Strätes Snappy
3. Ann-Sofie Löfberg - Jaxon
kat D
1. Jennie Sahlin - Fidel Janco
2. Karin Karlsson - Easky
3. Pernilla Hellbacken - Boola Green Bill