17-18/9 C-TÄVLING HOPPNING BODEN 1988
Msv B A:0
kat B-D
1. Lisa Pernbrink - Deris Boy
2. T Grafström - Strätes Karbid
3. Carola Styf - Minette
LA A:1a
kat B
1. Camilla Wännström - Strätes Snappy
2. Lisa Pernbrink - Deris Boy
kat C
1. Annica Stedtlund - Quattro
2. Ulrika Sköld - Rambo
3. Ulrika Engström - Moyode Kate
4. M Svensson - Mindy
5. S Söderberg - Lukas
kat D
1. A-S Sundqvist - Howen Castello
2. T Grafström - Strätes Karbid
3. Karin Wadell - Igloo
4. M Lundström - Jimmy Boy
5. U Högnelid - Boston Bonnevill
6. A-S Karlsson - Mr Brown
LB A:1c
kat B
1. Camilla Wännström - Strätes Snappy
2. K Lundström - Arabia
kat C
1. Annica Stedtlund - Quattro
2. Emma Preutz - Carino
3. Annica Stedtlund - Moon Light Lady
4. C Tiensuu - Roscoe Magic
5. M Annelin - Rusan
6. S Söderberg - Lukas
6. Helen Petschler - Prince
kat D
1. A-S Sundqvist - Howen Castello
2. M Staffansson - Lady Bird
3. L Bergström - Assose Linda
4. T Grafström - Strätes Karbid
5. E Sandström - Starfighter
6. H Rinnström - Aline
LB A:1a
kat B
1. Camilla Wännström - Strätes Snappy
2. Lisa Pernbrink - Deris Boy
3. M Lindvall - Simona
kat C
1. Emma Preutz - Carino
2. C Lundgren - Prince
3. S Widmark - Felix
4. U Eriksson - Ceylon
5. Annica Stedtlund - Quattro
kat D
1. A-S Sundqvist - Howen Castello
2. Marika Stedtlund - Super Tramp
3. S Söderberg - Menuette
4. M Lundström - Jimmy Boy
5. H Rinnström - Aline
LA A:0
kat B+C
1. U Engström - Moyode Kate
2. Ulrika Sköld - Rambo
3. Hanna Maria Forsgärde - Nougath
4. Carola Styf - Minette
kat D
1. T Grafström - Strätes Karbid
2. Karin Wadell - Igloo
3. Åsa Sjöström - Benji Boy
4. Sofia Fast - Parcle Joe
LA A:1b DM
kat B+C
1. Lotta Lindelöf - Lee Lady
2. Emma Preutz - Carina
3. Annica Stedtlund - Moon Light Lady
4. S Söderberg - Lukas
5. U Engström - Moyode Kate
kat D
1. A-S Sundqvist - Howen Castello
2. Annica Stedtlund - Super Tramp
3. T Grafström - Strätes Karbid
4. Anna Karlsson - Gentle Kir
5. Å Sjöström - Benji Boy
kat B-D
1. Lisa Pernbrink - Deris Boy
2. T Grafström - Strätes Karbid
3. Carola Styf - Minette
LA A:1a
kat B
1. Camilla Wännström - Strätes Snappy
2. Lisa Pernbrink - Deris Boy
kat C
1. Annica Stedtlund - Quattro
2. Ulrika Sköld - Rambo
3. Ulrika Engström - Moyode Kate
4. M Svensson - Mindy
5. S Söderberg - Lukas
kat D
1. A-S Sundqvist - Howen Castello
2. T Grafström - Strätes Karbid
3. Karin Wadell - Igloo
4. M Lundström - Jimmy Boy
5. U Högnelid - Boston Bonnevill
6. A-S Karlsson - Mr Brown
LB A:1c
kat B
1. Camilla Wännström - Strätes Snappy
2. K Lundström - Arabia
kat C
1. Annica Stedtlund - Quattro
2. Emma Preutz - Carino
3. Annica Stedtlund - Moon Light Lady
4. C Tiensuu - Roscoe Magic
5. M Annelin - Rusan
6. S Söderberg - Lukas
6. Helen Petschler - Prince
kat D
1. A-S Sundqvist - Howen Castello
2. M Staffansson - Lady Bird
3. L Bergström - Assose Linda
4. T Grafström - Strätes Karbid
5. E Sandström - Starfighter
6. H Rinnström - Aline
LB A:1a
kat B
1. Camilla Wännström - Strätes Snappy
2. Lisa Pernbrink - Deris Boy
3. M Lindvall - Simona
kat C
1. Emma Preutz - Carino
2. C Lundgren - Prince
3. S Widmark - Felix
4. U Eriksson - Ceylon
5. Annica Stedtlund - Quattro
kat D
1. A-S Sundqvist - Howen Castello
2. Marika Stedtlund - Super Tramp
3. S Söderberg - Menuette
4. M Lundström - Jimmy Boy
5. H Rinnström - Aline
LA A:0
kat B+C
1. U Engström - Moyode Kate
2. Ulrika Sköld - Rambo
3. Hanna Maria Forsgärde - Nougath
4. Carola Styf - Minette
kat D
1. T Grafström - Strätes Karbid
2. Karin Wadell - Igloo
3. Åsa Sjöström - Benji Boy
4. Sofia Fast - Parcle Joe
LA A:1b DM
kat B+C
1. Lotta Lindelöf - Lee Lady
2. Emma Preutz - Carina
3. Annica Stedtlund - Moon Light Lady
4. S Söderberg - Lukas
5. U Engström - Moyode Kate
kat D
1. A-S Sundqvist - Howen Castello
2. Annica Stedtlund - Super Tramp
3. T Grafström - Strätes Karbid
4. Anna Karlsson - Gentle Kir
5. Å Sjöström - Benji Boy