19/10 REGIONAL HOPPNING VÄRNAMO 1996
Msv B A:1a
kat B
1. Sandra Carlsson - Next Chance
2. Pernilla Henningsson - King of Black
3. Patrik Flygt - Just Bravo
kat C
1. Åsa Carlsson - Yvette
2. Rebecca Hauffe - Ekelunds Quickly
3. Fredrik Spetz - Peter Pan II
kat D
1. Annie Fredriksson - Dream Machine
2. Sofi Andersson - Ballybin
3. Samira Andersson-Benabdallah - Grytåsa Kamaro
4. Frida Sporre - Abdulah
Msv B A:1a
kat B
1. Sandra Carlsson - Next Chance
2. Emma Emanuelsson - High Lake
3. Mikaela Sandström - Fobbe
4. Filippa Kindblom - Hugo
kat C
1. Marlene Pallin - Smedhults Qusin
2. Malin Dögl - Midnight Man
3. Louise Edebalk - El Azim
kat D
1. Samira Andersson-Benabdallah - Grytåsa Kamaro
2. Sofi Andersson - Ballybin
3. Sandra Ottosson - Just A Point
4. Sofie Johansson - Robbin
LA Accumulator
kat B
1. Emma Emanuelsson - High Lake
2. Emma Emanuelsson - Pop Eye
3. Patrik Flygt - Just Cyber Space
4. Maria Sjögren - Ferrari
kat C
1. Anna Zimmer - Pärla
2. Sandra Carlsson - Grytåsa Kleopatra
3. Emma Odervall - Thelluz
4. Rebecca Hauffe - Ekelunds Quickly
5. Marlene Pallin - Smedhults Qusin
kat D
1. Isabelle Östman - Lemona
2. Anna Zimmer - Irish
3. Angelica Dower - Royal Queen
4. Sandra Carlsson - Grytåsa Kavat
5. Helen Svensson - Celtic Cross
6. Johanna Gezelius - Klaver Vier De De es
7. Jenny Harmander - Just for Me
LA A:1c
kat B
1. Emma Emanuelsson - Pop Eye
2. Emma Emanuelsson - High Lake
3. Christel Andreska - May Heather
4. Mikaela Sandström - Fobbe
5. Patrik Flygt - Just Cyber Space
kat C
1. Madeleine Persson - Snäckan
2. Pernilla Henningsson - Temple Derry
3. Åsa Carlsson - Laeryds Amigo
4. Sandra Carlsson - Grytåsa Kleopatra
5. Sofia Hasselgren - Zeppelin
6. Malin Dögl - Midnight Man
kat D
1. Annie Fredriksson - Dream Machine
2. Sofi Andersson - Ballybin
3. Maria Erneholm - Apollo
4. Isabelle Östman - Lemona
5. Joakim Plyming - Drumacoon Lad
6. Annie Fredriksson - Grytåsa Katitzi
7. Samira Andersson-Benabdallah - Grytåsa Kamaro
LB A:1c
kat B
1. Natalie Ångman - Josebath
2. Isabella Hellström - Pinoccio
3. Elin Spaak - Prince Light
kat C+D
1. Sofia Hasselgren - Zeppelin
2. Helen Svensson - Celtic Cross
3. Pernilla Henningsson - Temple Derry
4. Jessica Nilsson - Lexicon
5. Clara Kindblom - Urgent Lad
6. Joakim Plyming - Drumacoon Lad
7. Martina Törnblom - Börsgårds La Belle
7. Augusta Speiser - Mountain Ash
LB A:1c
kat B
1. Maria Sjögren - Ferrari
2. Emelie Winroth - Manolito
3. Kajsa Nielsen - Ronja Zaragamba
kat C
1. Sandra Carlsson - Next Chance
2. Madeleine Persson - Snäckan
3. Martina Törnblom - Börsgårds La Belle
4. Celine Winroth - Zephire
kat D
1. Joakim Plyming - Drumacoon Lad
2. Linda Andersson -Sandy Queen Rose
3. Emma Persson - Triffly Gold
4. Isabelle Östman - Lemona
5. Augusta Speiser - Mountain Ash
6. Rebecca Hauffe - Yamba
kat B
1. Sandra Carlsson - Next Chance
2. Pernilla Henningsson - King of Black
3. Patrik Flygt - Just Bravo
kat C
1. Åsa Carlsson - Yvette
2. Rebecca Hauffe - Ekelunds Quickly
3. Fredrik Spetz - Peter Pan II
kat D
1. Annie Fredriksson - Dream Machine
2. Sofi Andersson - Ballybin
3. Samira Andersson-Benabdallah - Grytåsa Kamaro
4. Frida Sporre - Abdulah
Msv B A:1a
kat B
1. Sandra Carlsson - Next Chance
2. Emma Emanuelsson - High Lake
3. Mikaela Sandström - Fobbe
4. Filippa Kindblom - Hugo
kat C
1. Marlene Pallin - Smedhults Qusin
2. Malin Dögl - Midnight Man
3. Louise Edebalk - El Azim
kat D
1. Samira Andersson-Benabdallah - Grytåsa Kamaro
2. Sofi Andersson - Ballybin
3. Sandra Ottosson - Just A Point
4. Sofie Johansson - Robbin
LA Accumulator
kat B
1. Emma Emanuelsson - High Lake
2. Emma Emanuelsson - Pop Eye
3. Patrik Flygt - Just Cyber Space
4. Maria Sjögren - Ferrari
kat C
1. Anna Zimmer - Pärla
2. Sandra Carlsson - Grytåsa Kleopatra
3. Emma Odervall - Thelluz
4. Rebecca Hauffe - Ekelunds Quickly
5. Marlene Pallin - Smedhults Qusin
kat D
1. Isabelle Östman - Lemona
2. Anna Zimmer - Irish
3. Angelica Dower - Royal Queen
4. Sandra Carlsson - Grytåsa Kavat
5. Helen Svensson - Celtic Cross
6. Johanna Gezelius - Klaver Vier De De es
7. Jenny Harmander - Just for Me
LA A:1c
kat B
1. Emma Emanuelsson - Pop Eye
2. Emma Emanuelsson - High Lake
3. Christel Andreska - May Heather
4. Mikaela Sandström - Fobbe
5. Patrik Flygt - Just Cyber Space
kat C
1. Madeleine Persson - Snäckan
2. Pernilla Henningsson - Temple Derry
3. Åsa Carlsson - Laeryds Amigo
4. Sandra Carlsson - Grytåsa Kleopatra
5. Sofia Hasselgren - Zeppelin
6. Malin Dögl - Midnight Man
kat D
1. Annie Fredriksson - Dream Machine
2. Sofi Andersson - Ballybin
3. Maria Erneholm - Apollo
4. Isabelle Östman - Lemona
5. Joakim Plyming - Drumacoon Lad
6. Annie Fredriksson - Grytåsa Katitzi
7. Samira Andersson-Benabdallah - Grytåsa Kamaro
LB A:1c
kat B
1. Natalie Ångman - Josebath
2. Isabella Hellström - Pinoccio
3. Elin Spaak - Prince Light
kat C+D
1. Sofia Hasselgren - Zeppelin
2. Helen Svensson - Celtic Cross
3. Pernilla Henningsson - Temple Derry
4. Jessica Nilsson - Lexicon
5. Clara Kindblom - Urgent Lad
6. Joakim Plyming - Drumacoon Lad
7. Martina Törnblom - Börsgårds La Belle
7. Augusta Speiser - Mountain Ash
LB A:1c
kat B
1. Maria Sjögren - Ferrari
2. Emelie Winroth - Manolito
3. Kajsa Nielsen - Ronja Zaragamba
kat C
1. Sandra Carlsson - Next Chance
2. Madeleine Persson - Snäckan
3. Martina Törnblom - Börsgårds La Belle
4. Celine Winroth - Zephire
kat D
1. Joakim Plyming - Drumacoon Lad
2. Linda Andersson -Sandy Queen Rose
3. Emma Persson - Triffly Gold
4. Isabelle Östman - Lemona
5. Augusta Speiser - Mountain Ash
6. Rebecca Hauffe - Yamba