24-25/4 C-TÄVLING HOPPNING FJÄLKESTAD 1982
LB A:1c
kat B
1. Susanne Henningsson - Flower
2. Liselotte Gustafsson - Polly
2. Lotta Hansson - Fasett
4. Marika Johansson - Kristall
kat C
1. Malin Börjesson - Skeda Minstrel
2. Ulrika Solander - Titti
3. Gaby Billgren - Utric
4. Ann-Charlotte Andersson - Malin V
5. Tina Eldh - Herkules
kat D
1. Camilla Sjöqvist - Möingegårdens Napoleon
2. Christel Wiberg - Mercury
3. Jan-Olof Åkesson - Bonito
4. Pia Eldh - Ruffa II
5. Annika Nilsson - Magnifique
6. Birgitta Olsson - ValenciaUl
Msv A:1a
kat C+D
1. Eva Olofsson - Duell
2. Annika Nilsson - Breeze
3. Pernilla Nilsson - Lisette
LD A:1a
kat B+C
1. Katarina Torstensson - Rosita
2. Lina Melin - Simona
3. Åsa Ernstsson - Nicke
4. Helen Carlsson - Silva
5. Tina Robertsson - Simba
6. Marie Widerström - Mollie
kat D
1. Mats Hansson - Demona
2. Louise Abrahamsson - Daina
3. Anette Svanberg - Callbinette
3. Pia Robertsson - Napoleon
5.Ulrika Waltersson - Merrie Marenne
LC A:1c
kat B
1. Carina Svensson - Sheik
2. Lina Melin - Simona
3. Katarina Torstensson - Rosita
4. Lena Robertsson - Lilla My
kat C
1. Nina Persson - Tinto
2. Anneli Svensson - Simora
3. Åsa Ernstsson - Nicke
4. Mari Palm - Baloo
5. Ulrika Olin - Aminett
5. Christel Eng - Topsy
kat D
1. Ingela Mauritsson - Brolötens Rutil
2. Helen Persson - Sunflower
3. Ulrika Waltersson - Merrie Maronne
4. Carina Svensson - Cindy
4. Louise Karlsson - Cindy
6. Mats Hansson - Caromio
6. Katarina Nordenberg - Kentucky Tripper
LB A:0
kat B+C
1. Ann-Charlotte Andersson - Malin V
2. Anneli Birgersson - Gubben
3. Lotta Hansson - Mimulus
4. Mette Björne - Egetofte Highnoon
4. Carina Svensson - Sheik
kat D
1. Helen Persson - Sabador
2. Jan-Olof Åkesson - Bonito
3. Marie Svensson - Mimika
4. Ingela Mauritsson - Brolötens Rutil
kat B
1. Susanne Henningsson - Flower
2. Liselotte Gustafsson - Polly
2. Lotta Hansson - Fasett
4. Marika Johansson - Kristall
kat C
1. Malin Börjesson - Skeda Minstrel
2. Ulrika Solander - Titti
3. Gaby Billgren - Utric
4. Ann-Charlotte Andersson - Malin V
5. Tina Eldh - Herkules
kat D
1. Camilla Sjöqvist - Möingegårdens Napoleon
2. Christel Wiberg - Mercury
3. Jan-Olof Åkesson - Bonito
4. Pia Eldh - Ruffa II
5. Annika Nilsson - Magnifique
6. Birgitta Olsson - ValenciaUl
Msv A:1a
kat C+D
1. Eva Olofsson - Duell
2. Annika Nilsson - Breeze
3. Pernilla Nilsson - Lisette
LD A:1a
kat B+C
1. Katarina Torstensson - Rosita
2. Lina Melin - Simona
3. Åsa Ernstsson - Nicke
4. Helen Carlsson - Silva
5. Tina Robertsson - Simba
6. Marie Widerström - Mollie
kat D
1. Mats Hansson - Demona
2. Louise Abrahamsson - Daina
3. Anette Svanberg - Callbinette
3. Pia Robertsson - Napoleon
5.Ulrika Waltersson - Merrie Marenne
LC A:1c
kat B
1. Carina Svensson - Sheik
2. Lina Melin - Simona
3. Katarina Torstensson - Rosita
4. Lena Robertsson - Lilla My
kat C
1. Nina Persson - Tinto
2. Anneli Svensson - Simora
3. Åsa Ernstsson - Nicke
4. Mari Palm - Baloo
5. Ulrika Olin - Aminett
5. Christel Eng - Topsy
kat D
1. Ingela Mauritsson - Brolötens Rutil
2. Helen Persson - Sunflower
3. Ulrika Waltersson - Merrie Maronne
4. Carina Svensson - Cindy
4. Louise Karlsson - Cindy
6. Mats Hansson - Caromio
6. Katarina Nordenberg - Kentucky Tripper
LB A:0
kat B+C
1. Ann-Charlotte Andersson - Malin V
2. Anneli Birgersson - Gubben
3. Lotta Hansson - Mimulus
4. Mette Björne - Egetofte Highnoon
4. Carina Svensson - Sheik
kat D
1. Helen Persson - Sabador
2. Jan-Olof Åkesson - Bonito
3. Marie Svensson - Mimika
4. Ingela Mauritsson - Brolötens Rutil