25/9 REGIONAL HOPPNING TROLLEHOLM 2005
Msv B A:1a
kat B+C
1. Martina Bergqvist - Moon Light
2. Sofia Carlsen - Otchiba
3. Isabelle Axtelius - Dalsgårds Savoy
4. Kelly Neset - Toy
kat D
1. Joanna Hallberg - Olympic Silver
2. Emy Kristensson - Daisy
3. Sabina Sörensson - Harley Davidson
LA A:0
kat B
1. Saga Söderquist - Kulltorps Yrrol
2. Erica Andersson - Love a Lot
3. Alexandra Jonerheim - Je Taimes Darling
4. Moa Kulle - Joy Ride
5. Utländskt ekipage
6. Frida Beck - Hembys Master Whisper
kat C
1. Sara Carlsson - Sturevallens Caskad
2. Louise Nyberg - Caspian Sunset
3. Sandra Liljegren - Viper
4. Martina Bergqvist - Moon Light
5. Isabelle Axtelius - Dalsgårds Savoy
6. Sofia Carlsen - Otchiba
7. Josefin Carlsen - Sascha
kat D
1. Marielle Ringbrant - Poetic Bianca
2. Emy Kristensson - Daisy
3. Tove Svensson - Robert
4. Utländskt ekipage
5. Utländskt ekipage
6. Katharina Åkesson - Dartagnan
7. Utländskt ekipage
8. Sandra Liljegren - Hattrick Jim
avd B
1. Malin Hallberg - Camillo
LB A:0+A:0
kat B
1. Saga Söderquist - Kulltorps Yrrol
2. Antonia Andersson - Topaz
3. Erica Andersson - Love a Lot
4. Alexandra Jonerheim - Je Taimes Darling
5. Agnes Bergqvist - Foxgloves Emilio
kat C
1. Emil Söderquist - Midnight Dancer
2. Josefin Carlsen - Sascha
3. Utländsk ryttare - Sonnius Daphne
4. Josefine Hedbys - Källstorps Krut
5. Helena Kroghen Adalsteinsdottir - Pontus
6. Frida Beck - Barbie
kat D
1. Minea Jonson - Peperoni
2. Tove Svensson - Robert
3. Katharina Åkesson - Dartagnan
4. Utländskt ekipage
5. Utländskt ekipage
6. Erik Ardengård - Flör
7. Elina Rybäck - Copper
avd B
1. My Wesen - Artic E
kat B+C
1. Martina Bergqvist - Moon Light
2. Sofia Carlsen - Otchiba
3. Isabelle Axtelius - Dalsgårds Savoy
4. Kelly Neset - Toy
kat D
1. Joanna Hallberg - Olympic Silver
2. Emy Kristensson - Daisy
3. Sabina Sörensson - Harley Davidson
LA A:0
kat B
1. Saga Söderquist - Kulltorps Yrrol
2. Erica Andersson - Love a Lot
3. Alexandra Jonerheim - Je Taimes Darling
4. Moa Kulle - Joy Ride
5. Utländskt ekipage
6. Frida Beck - Hembys Master Whisper
kat C
1. Sara Carlsson - Sturevallens Caskad
2. Louise Nyberg - Caspian Sunset
3. Sandra Liljegren - Viper
4. Martina Bergqvist - Moon Light
5. Isabelle Axtelius - Dalsgårds Savoy
6. Sofia Carlsen - Otchiba
7. Josefin Carlsen - Sascha
kat D
1. Marielle Ringbrant - Poetic Bianca
2. Emy Kristensson - Daisy
3. Tove Svensson - Robert
4. Utländskt ekipage
5. Utländskt ekipage
6. Katharina Åkesson - Dartagnan
7. Utländskt ekipage
8. Sandra Liljegren - Hattrick Jim
avd B
1. Malin Hallberg - Camillo
LB A:0+A:0
kat B
1. Saga Söderquist - Kulltorps Yrrol
2. Antonia Andersson - Topaz
3. Erica Andersson - Love a Lot
4. Alexandra Jonerheim - Je Taimes Darling
5. Agnes Bergqvist - Foxgloves Emilio
kat C
1. Emil Söderquist - Midnight Dancer
2. Josefin Carlsen - Sascha
3. Utländsk ryttare - Sonnius Daphne
4. Josefine Hedbys - Källstorps Krut
5. Helena Kroghen Adalsteinsdottir - Pontus
6. Frida Beck - Barbie
kat D
1. Minea Jonson - Peperoni
2. Tove Svensson - Robert
3. Katharina Åkesson - Dartagnan
4. Utländskt ekipage
5. Utländskt ekipage
6. Erik Ardengård - Flör
7. Elina Rybäck - Copper
avd B
1. My Wesen - Artic E