2/6 REGIONAL HOPPNING SKABERSJÖ 2002
LA A:1c
kat B
1. Caroline Elnertz - Chaplin
2. Johanna Nilsson - Time Share
3. Tora Matsson - Chiquitita II
kat C
1. Sophie Hedberg - Ämedie
2. Martina Jönsson - Cinderella
3. Charlotte Andersson - Moon Light
4. Marie Andersson - Dizney Time
kat D
1. Åsa Petersson - Felicia VII
2. Kim Persson - Brolötens Riverstone
3. Erica Håkansson - Libretto
4. Maria Lindblad - Zelba Lee Rose
LA A:1c
kat B
1. Adrian Kolgjini - Paddy Power
2. Caroline Elnertz - Chaplin
3. Måns Larsson - Dun Destiny
4. Tora Matsson - Chiquitita II
5. Stephanie Holmén - Tilda
kat C
1. Cajsa Hansson - Izabella Sunrice
2. Emmie Schyttberg - Ballad Princess
3. Charlotte Andersson - Moon Light
4. Sofie Magnusson - Hembys Ifigenia
5. Matilda Stridh - Baby Spice
kat D
1. Josefine Forsberg - Mill Road Spice Girl
2. Sofia Nyhlen - Silver Viril
3. Maria Lindblad - Zelba Lee Rose
4. Sandra Andreason - Champagne Flip
5. Kristoffer Bieder - Kiwi
6. Åsa Petersson - Felicia VII
LB A:1c
kat B
1. Adrian Kolgjini - Paddy Power
2. Adrian Kolgjini - Furunäs Albert
3. Sara Magnusson - Dahlåkras Biferno
kat C
1. Emely Berggren - Cut Thorn Jenny
2. Sanna Olsson - Byrnes
3. Malin Andersson - Sörbys Lotus
kat D
1. Evelina Sjöström - Edison
2. Jessica Malmberg - Domingo
3. Sara Audelius - Clatch
4. Nicole Persson - Benjamin
kat B
1. Caroline Elnertz - Chaplin
2. Johanna Nilsson - Time Share
3. Tora Matsson - Chiquitita II
kat C
1. Sophie Hedberg - Ämedie
2. Martina Jönsson - Cinderella
3. Charlotte Andersson - Moon Light
4. Marie Andersson - Dizney Time
kat D
1. Åsa Petersson - Felicia VII
2. Kim Persson - Brolötens Riverstone
3. Erica Håkansson - Libretto
4. Maria Lindblad - Zelba Lee Rose
LA A:1c
kat B
1. Adrian Kolgjini - Paddy Power
2. Caroline Elnertz - Chaplin
3. Måns Larsson - Dun Destiny
4. Tora Matsson - Chiquitita II
5. Stephanie Holmén - Tilda
kat C
1. Cajsa Hansson - Izabella Sunrice
2. Emmie Schyttberg - Ballad Princess
3. Charlotte Andersson - Moon Light
4. Sofie Magnusson - Hembys Ifigenia
5. Matilda Stridh - Baby Spice
kat D
1. Josefine Forsberg - Mill Road Spice Girl
2. Sofia Nyhlen - Silver Viril
3. Maria Lindblad - Zelba Lee Rose
4. Sandra Andreason - Champagne Flip
5. Kristoffer Bieder - Kiwi
6. Åsa Petersson - Felicia VII
LB A:1c
kat B
1. Adrian Kolgjini - Paddy Power
2. Adrian Kolgjini - Furunäs Albert
3. Sara Magnusson - Dahlåkras Biferno
kat C
1. Emely Berggren - Cut Thorn Jenny
2. Sanna Olsson - Byrnes
3. Malin Andersson - Sörbys Lotus
kat D
1. Evelina Sjöström - Edison
2. Jessica Malmberg - Domingo
3. Sara Audelius - Clatch
4. Nicole Persson - Benjamin