30-31/5 LAG-SM DRESSYR 1987
LA:0 Föreningssparbanken Cup
kat B
1. Märit Olofsson - Örnäs Moonlight
2. Frida Petersson - Ludde
kat C
1. Helene Persson - Dreaming Boy
2. Anna Hjalmarsson - Honey Bambina
3. Susanne Hjelm - Öxenholm Boom
4. Anna Michanek - Emma II
kat D
1. Cecilia Wisén - Sir Gawain
2. Ulrika Börjesson - Goliat
3. Eva Persson - Moon Squire
4. Charlotta Dieden - Claudy
5. Karin Hedelin - Ferrari
6. Louise Persson - Paddy
6. Anna Persson - Aramis
8. Helena Svensson - Scole Cesar
9. Therese Johansson - Alea
FEI Med -78
kat B
1. Mattias Andersson - Funny Boy
2. Frida Petersson - Ludde
kat C
1. Helene Persson - Dreaming Boy
2. Charlotta Wisén - Rise'n Shine
3. Jenny Antonsson - Enterprice
kat D
1. Cecilia Wisén - Sir Gawain
2. Karin Hedelin - Ferrari
3. Eva Persson - Moon Squire
4. Ulrika Börjesson - Goliat
5. Charlotta Dieden - Claudy
6. Anna Persson - Aramis
7. Therese Johansson - Alea
LA:3
kat B+C
1. Helene Persson - Dreaming Boy
2. Marie Lundin - Ballerina
3. Helena Andersson - Calimero
kat D
1. Louise Persson - Paddy
2. Eva Persson - Moon Squire
3. Ulrika Börjesson - Goliat
4. Cecilia Wisén - Sir Gawain
5. Anna Persson - Aramis
5. Charlotte Dieden - Claudy
7. Helene Persson - De Rinah
8. Karin Hedelin - Ferrari
9. Louise Persson - Hagens Flinga
FEI Jun -77
kat B
1. Märit Olofsson - Örnäs Moonlight
2. Mattias Andersson - Funny Boy
kat C
1. Jenny Antonsson - Enterprice
2. Anna Hjalmarsson - Honey Bambina
kat D
1. Karin Hedelin - Ferrari
2. Märit Olofsson - Kilkenny
3. Anna Petersson - Mac Cloud
4. Louise Persson - Hagens Flinga
5. Sofia Edhage - Galej
6. Annica Anzelius - Smarty Boy
Msv B:1
kat C+D
1. Helene Persson - Dreaming Boy
2. Karin Hedelin - Ferrari
3. Cecilia Wisén - Sir Gawain
FEI Advance -82
kat C
1. Marie Lundin - Ballerina
2. Helene Persson - Dreaming Boy
3. Anna Michanek - Emma II
kat D
1. Eva Persson - Moon Squire
2. Ulrika Börjesson - Goliat
3. Cecilia Wisén - Sir Gawain
4. Karin Hedelin - Ferrari
5. Louise Persson - Paddy
6. Anna Persson - Aramis
7. Helene Persson - De Rinah
8. Märit Olofsson - Kilkenny
LA:2
kat B+C
1. Helene Persson - Dreaming Boy
2. Charlotte Wisén - Rise'n Shine
kat D
1. Ulrika Börjesson - Goliat
2. Cecilia Wisén - Sir Gawain
3. Caroline Pillinger - Maybehill Slabang
3. Charlotta Dieden - Claudy
5. Eva Persson - Moon Squire
LA:2
kat B
1. Märit Olofsson - Örnäs Moonlight
2. Mattias Andersson - Funny Boy
kat C
1. Jenny Antonsson - Enterprise
2. Anna Hjalmarsson - Honey Bambina
kat D
1. Karin Hedelin - Ferrari
2. Märit Olofsson - Kilkenny
3. Anna Petersson - Mac Cloud
4. Louise Persson - Hagens Flinga
5. Sofia Edhage - Galej
6. Annica Anzelius - Smarty Boy
LA:2 Lag-SM
1. FALKENBERGSORTENS RF
(Charlotte Wisén - Rise'n Shine, Ulrika Börjesson - Goliat, Helene Persson - Dreaming Boy, Cecilia Wisén - Sir Gawain)
2. KÅGERÖDSORTENS RF
(Marie Johansson - Mr Gulliver, Anna Persson - Aramis, Charlotta Dieden - Claudy, Eva Persson - Moon Squire)
3. ASKIMS FRK
(Sophia Lundberg - Tootsie, Helena Andersson - Calimero, Jeanette Skoglund - Darina, Therese Johansson - Alea)
4. TÄBY RK
(Cecilia Brante - Caro Mio, Caroline Pillinger - Maybehill Slabang, Cia Alpe - Bobby II)
5. ÅSBO PK
(Jessie Stenqvist - Chester II, Ilona Larsson - Boy, Marie Lundin - Ballerina, Amelie Stenqvist - Värnbergs Neptunus)
5. GUTE RS
(Fanny Ljungqvist - Druidstone Jess, Petra Jonsson - Möingegårdens Indiaka, Johanna Engfeldt - Kavaljer, Helena Svensson - Scole Cesar)
7. UPPSALA PK
(Pia Ström - Reza, Pernilla Mårtensson - Play Boy, Cathrine Lindström - Urbinesse)
kat B
1. Märit Olofsson - Örnäs Moonlight
2. Frida Petersson - Ludde
kat C
1. Helene Persson - Dreaming Boy
2. Anna Hjalmarsson - Honey Bambina
3. Susanne Hjelm - Öxenholm Boom
4. Anna Michanek - Emma II
kat D
1. Cecilia Wisén - Sir Gawain
2. Ulrika Börjesson - Goliat
3. Eva Persson - Moon Squire
4. Charlotta Dieden - Claudy
5. Karin Hedelin - Ferrari
6. Louise Persson - Paddy
6. Anna Persson - Aramis
8. Helena Svensson - Scole Cesar
9. Therese Johansson - Alea
FEI Med -78
kat B
1. Mattias Andersson - Funny Boy
2. Frida Petersson - Ludde
kat C
1. Helene Persson - Dreaming Boy
2. Charlotta Wisén - Rise'n Shine
3. Jenny Antonsson - Enterprice
kat D
1. Cecilia Wisén - Sir Gawain
2. Karin Hedelin - Ferrari
3. Eva Persson - Moon Squire
4. Ulrika Börjesson - Goliat
5. Charlotta Dieden - Claudy
6. Anna Persson - Aramis
7. Therese Johansson - Alea
LA:3
kat B+C
1. Helene Persson - Dreaming Boy
2. Marie Lundin - Ballerina
3. Helena Andersson - Calimero
kat D
1. Louise Persson - Paddy
2. Eva Persson - Moon Squire
3. Ulrika Börjesson - Goliat
4. Cecilia Wisén - Sir Gawain
5. Anna Persson - Aramis
5. Charlotte Dieden - Claudy
7. Helene Persson - De Rinah
8. Karin Hedelin - Ferrari
9. Louise Persson - Hagens Flinga
FEI Jun -77
kat B
1. Märit Olofsson - Örnäs Moonlight
2. Mattias Andersson - Funny Boy
kat C
1. Jenny Antonsson - Enterprice
2. Anna Hjalmarsson - Honey Bambina
kat D
1. Karin Hedelin - Ferrari
2. Märit Olofsson - Kilkenny
3. Anna Petersson - Mac Cloud
4. Louise Persson - Hagens Flinga
5. Sofia Edhage - Galej
6. Annica Anzelius - Smarty Boy
Msv B:1
kat C+D
1. Helene Persson - Dreaming Boy
2. Karin Hedelin - Ferrari
3. Cecilia Wisén - Sir Gawain
FEI Advance -82
kat C
1. Marie Lundin - Ballerina
2. Helene Persson - Dreaming Boy
3. Anna Michanek - Emma II
kat D
1. Eva Persson - Moon Squire
2. Ulrika Börjesson - Goliat
3. Cecilia Wisén - Sir Gawain
4. Karin Hedelin - Ferrari
5. Louise Persson - Paddy
6. Anna Persson - Aramis
7. Helene Persson - De Rinah
8. Märit Olofsson - Kilkenny
LA:2
kat B+C
1. Helene Persson - Dreaming Boy
2. Charlotte Wisén - Rise'n Shine
kat D
1. Ulrika Börjesson - Goliat
2. Cecilia Wisén - Sir Gawain
3. Caroline Pillinger - Maybehill Slabang
3. Charlotta Dieden - Claudy
5. Eva Persson - Moon Squire
LA:2
kat B
1. Märit Olofsson - Örnäs Moonlight
2. Mattias Andersson - Funny Boy
kat C
1. Jenny Antonsson - Enterprise
2. Anna Hjalmarsson - Honey Bambina
kat D
1. Karin Hedelin - Ferrari
2. Märit Olofsson - Kilkenny
3. Anna Petersson - Mac Cloud
4. Louise Persson - Hagens Flinga
5. Sofia Edhage - Galej
6. Annica Anzelius - Smarty Boy
LA:2 Lag-SM
1. FALKENBERGSORTENS RF
(Charlotte Wisén - Rise'n Shine, Ulrika Börjesson - Goliat, Helene Persson - Dreaming Boy, Cecilia Wisén - Sir Gawain)
2. KÅGERÖDSORTENS RF
(Marie Johansson - Mr Gulliver, Anna Persson - Aramis, Charlotta Dieden - Claudy, Eva Persson - Moon Squire)
3. ASKIMS FRK
(Sophia Lundberg - Tootsie, Helena Andersson - Calimero, Jeanette Skoglund - Darina, Therese Johansson - Alea)
4. TÄBY RK
(Cecilia Brante - Caro Mio, Caroline Pillinger - Maybehill Slabang, Cia Alpe - Bobby II)
5. ÅSBO PK
(Jessie Stenqvist - Chester II, Ilona Larsson - Boy, Marie Lundin - Ballerina, Amelie Stenqvist - Värnbergs Neptunus)
5. GUTE RS
(Fanny Ljungqvist - Druidstone Jess, Petra Jonsson - Möingegårdens Indiaka, Johanna Engfeldt - Kavaljer, Helena Svensson - Scole Cesar)
7. UPPSALA PK
(Pia Ström - Reza, Pernilla Mårtensson - Play Boy, Cathrine Lindström - Urbinesse)