25-26/8 B-TÄVLING HOPPNING ÅSBO 1984
LA A:0
kat B
1. Linda Friberg - Tessy
2. Cecilia Pålsson - Filur
3. Amelie Stenqvist - Carol
kat C
1. Annelie Holm - Pärla
2. Pernilla Carlsson - Jukam
3. Maria Liljeqvist - Filur
4. Annika Appelqvist - Simone
kat D
1. Marieth Johansson - Ekeholms Windy
2. Petra Larsson - Cornish Mork
3. Nina Hallkvist - Mr Doth
4. Alexa Wolf - Pierre
5. Annika Lang - Chaplin
LA A:1b
kat B
1. Karin Brännlund - Nitro
2. Annika Assarsson - Laeryds Domino
3. Pernilla Ringström - Cesar
kat C
1. Lotta Jarvi - Sandvångens Albertina
2. Camilla Olsson - Moon Merlin
3. Susanne Erlandsson - Gossy
4. Martina Christensen - Piraten
5. Anneli Holm - Pärla
kat D
1. Annika Lang - Chaplin
2. Maria Birgersson - Peter Pan
3. Ulrika Carlsson - Spanish Steps II
4. Marieth Johansson - Ekeholms Windy
5. Pernilla Nilsson - Najad
Msv B A:1a
kat B+D
1. Karin Brännlund - Nitro
2. Anna Bauge - Raket
3. Ulrika Carlsson - Spanish Steps II
kat C
1. Camilla Olsson - Moon Merlin
2. Lotta Jarvi - Sandvångens Albertina
LA A:1a
kat B+C
1. Pernilla Ringström - Cesar
2. Jeanette Ekenberg - Mr Moon
3. Martina Christensen - Piraten
kat D
1. Annika Persson - Magic Hope
2. Helen Jacobsson - Betts Royal Blue
3. Petra Larsson - Cornish Mork
Msv B B:2
kat B+C
1. Camilla Olsson - Moon Merlin
2. Annika Assarsson - Laeryds Domino
3. Cecilia Johansson - Miss Tally
kat D
1. Maria Birgersson - Peter Pan
2. Annika Lang - Chaplin
Msv B A:1a
kat B+C
1. Camilla Olsson - Moon Merlin
2. Pernilla Ringström - Cesar
3. Karin Brännlund - Nitro
kat D
1. Maria Birgersson - Peter Pan
2. Helena Jacobsson - Bett's Royal Blue
kat B
1. Linda Friberg - Tessy
2. Cecilia Pålsson - Filur
3. Amelie Stenqvist - Carol
kat C
1. Annelie Holm - Pärla
2. Pernilla Carlsson - Jukam
3. Maria Liljeqvist - Filur
4. Annika Appelqvist - Simone
kat D
1. Marieth Johansson - Ekeholms Windy
2. Petra Larsson - Cornish Mork
3. Nina Hallkvist - Mr Doth
4. Alexa Wolf - Pierre
5. Annika Lang - Chaplin
LA A:1b
kat B
1. Karin Brännlund - Nitro
2. Annika Assarsson - Laeryds Domino
3. Pernilla Ringström - Cesar
kat C
1. Lotta Jarvi - Sandvångens Albertina
2. Camilla Olsson - Moon Merlin
3. Susanne Erlandsson - Gossy
4. Martina Christensen - Piraten
5. Anneli Holm - Pärla
kat D
1. Annika Lang - Chaplin
2. Maria Birgersson - Peter Pan
3. Ulrika Carlsson - Spanish Steps II
4. Marieth Johansson - Ekeholms Windy
5. Pernilla Nilsson - Najad
Msv B A:1a
kat B+D
1. Karin Brännlund - Nitro
2. Anna Bauge - Raket
3. Ulrika Carlsson - Spanish Steps II
kat C
1. Camilla Olsson - Moon Merlin
2. Lotta Jarvi - Sandvångens Albertina
LA A:1a
kat B+C
1. Pernilla Ringström - Cesar
2. Jeanette Ekenberg - Mr Moon
3. Martina Christensen - Piraten
kat D
1. Annika Persson - Magic Hope
2. Helen Jacobsson - Betts Royal Blue
3. Petra Larsson - Cornish Mork
Msv B B:2
kat B+C
1. Camilla Olsson - Moon Merlin
2. Annika Assarsson - Laeryds Domino
3. Cecilia Johansson - Miss Tally
kat D
1. Maria Birgersson - Peter Pan
2. Annika Lang - Chaplin
Msv B A:1a
kat B+C
1. Camilla Olsson - Moon Merlin
2. Pernilla Ringström - Cesar
3. Karin Brännlund - Nitro
kat D
1. Maria Birgersson - Peter Pan
2. Helena Jacobsson - Bett's Royal Blue