DISTRIKTSMÄSTERSKAP FÄLTTÄVLAN/TERRÄNG 1994
SKÅNE
kat B
1. Andrea Kjellström - Apell
2. Andrea Månsson - Cadeau
3. Sophie Karpe-Nilsson - King CO
kat C
1. Johanna Eklund - Patrik VI
2. Camilla Ståhl - Bonita
3. Pernilla Jönsson - Sweet Lollipop
kat D
1. Jo-Anna Axell - Tengel Shirley King
2. Anna Jönsson - Artic Boy
3. Tove Nilsson - Ganty Dark Stranger
VÄSTERGÖTLAND
kat B
1. Charlott Wittbom - Labello
2. Karolina Andrae - Ballerina
3. Matilda Jonasson - Yrhättan
kat C
1. Johanna Larsson - Fredriksbergs Chester
2. Eva-Lotta Ohlsson - Mara Miss
3. Malin Ingemarsdotter - Manolito
kat D
1. Sofia Karlsson - Candida
2. Ellen Bollvik - Pommac
3. Maria Redin - Filip
ÖSTERGÖTLAND
kat B
1. Charlotte Esping - Jesper
2. Nilspetter Eng - Bella Notte
kat C
1. Pia Luomanen - Melisa
2. Hanna Andersson - Tham
3. Therese Örup - Mr Fritz
kat D
1. Karolina Lilja - Bell Cazo
2. Helena Pettersson - Chivas Regal
3. Therese Lundman - Simone
GOTLAND (fälttävlan)
kat B
1. Linnea Nährström - Ulrik
2. Ida Larsson - Fantasia
kat C
1. Hanna Martell - Nickzon
2. Malin Larsson - Linus
kat D
1. Emma Sandsjö - Gardianas Toddy
2. Ylva Tevell - Tarantess
3. Linda Sorby - Gazell
GOTLAND (terränghoppning)
kat B
1. Linnea Nährström - Ulrik
2. Lovisa Benneck - Donna Bell
3. Ida Larsson - Fantasia
kat C
1. Caroline Gränefjord - Miranda
2. Hanna Martell - Nickzon
3. Frida Sigrén - Sigge Boy
kat D
1. Frida Johansson - Charma
2. Lena Gahnström - Fantasy
3. Linda Herlitz - Glengoyne
UPPLAND
kat C
1. Linda Eriksson - Castello II
2. Emma Malm - Merfeille
3. Caroline Danielsson - Pernod
kat D
1. Camilla Eriksson - Cherrys Child Cherokee
2. Maja Ollberg - Glamour
3. Charlotte Andersson - Arino
ÖREBRO
kat B
1. Sandra von Malottke - Pelle
2. Sabina Rislund - First Class Cat
kat C
1. Anna Haglund - Cavallo Galero
2. Maria Wemberlius - Mr Rizzo
3. Sara Lidman - Amigo
kat D
1. Ebba Prejer - Charlie Chaplin
2. Linnea Eriksson - Hagens Label
DALARNA
kat B
1. Helena Kvarnström - Snofsan
2. Emma Markusela - Bostorps Bolero
3. Mikaela Fahlcrantz - Lord II
kat C
1. Sandra Gustafsson - Pride Caesar
2. Ida Jansson - Perry Como
3. Malin Wass - Kulltorps Hanna
kat D
1. Anna Ström - Herbie Boy
2. Anna Jönsson - Atlantic Prince
3. Anna Olsson - Lord Glimony
MITTSVENSKA
kat B
1. Emma Bjerkås - Shaggy
2. Jenny Östberg - Anja II
kat C
1. Emma Bjerkås - Crocket
2. Aili Karlsson - Safeds Rita
3. Ingrid Karlsson - Safeds Frosty
kat D
1. Linda Nilsson - Fredriksbergs Biskwi
2. Angelica Staverfelt - Mario Marino
3. Johanna Wahlberg - Al Capone
kat B
1. Andrea Kjellström - Apell
2. Andrea Månsson - Cadeau
3. Sophie Karpe-Nilsson - King CO
kat C
1. Johanna Eklund - Patrik VI
2. Camilla Ståhl - Bonita
3. Pernilla Jönsson - Sweet Lollipop
kat D
1. Jo-Anna Axell - Tengel Shirley King
2. Anna Jönsson - Artic Boy
3. Tove Nilsson - Ganty Dark Stranger
VÄSTERGÖTLAND
kat B
1. Charlott Wittbom - Labello
2. Karolina Andrae - Ballerina
3. Matilda Jonasson - Yrhättan
kat C
1. Johanna Larsson - Fredriksbergs Chester
2. Eva-Lotta Ohlsson - Mara Miss
3. Malin Ingemarsdotter - Manolito
kat D
1. Sofia Karlsson - Candida
2. Ellen Bollvik - Pommac
3. Maria Redin - Filip
ÖSTERGÖTLAND
kat B
1. Charlotte Esping - Jesper
2. Nilspetter Eng - Bella Notte
kat C
1. Pia Luomanen - Melisa
2. Hanna Andersson - Tham
3. Therese Örup - Mr Fritz
kat D
1. Karolina Lilja - Bell Cazo
2. Helena Pettersson - Chivas Regal
3. Therese Lundman - Simone
GOTLAND (fälttävlan)
kat B
1. Linnea Nährström - Ulrik
2. Ida Larsson - Fantasia
kat C
1. Hanna Martell - Nickzon
2. Malin Larsson - Linus
kat D
1. Emma Sandsjö - Gardianas Toddy
2. Ylva Tevell - Tarantess
3. Linda Sorby - Gazell
GOTLAND (terränghoppning)
kat B
1. Linnea Nährström - Ulrik
2. Lovisa Benneck - Donna Bell
3. Ida Larsson - Fantasia
kat C
1. Caroline Gränefjord - Miranda
2. Hanna Martell - Nickzon
3. Frida Sigrén - Sigge Boy
kat D
1. Frida Johansson - Charma
2. Lena Gahnström - Fantasy
3. Linda Herlitz - Glengoyne
UPPLAND
kat C
1. Linda Eriksson - Castello II
2. Emma Malm - Merfeille
3. Caroline Danielsson - Pernod
kat D
1. Camilla Eriksson - Cherrys Child Cherokee
2. Maja Ollberg - Glamour
3. Charlotte Andersson - Arino
ÖREBRO
kat B
1. Sandra von Malottke - Pelle
2. Sabina Rislund - First Class Cat
kat C
1. Anna Haglund - Cavallo Galero
2. Maria Wemberlius - Mr Rizzo
3. Sara Lidman - Amigo
kat D
1. Ebba Prejer - Charlie Chaplin
2. Linnea Eriksson - Hagens Label
DALARNA
kat B
1. Helena Kvarnström - Snofsan
2. Emma Markusela - Bostorps Bolero
3. Mikaela Fahlcrantz - Lord II
kat C
1. Sandra Gustafsson - Pride Caesar
2. Ida Jansson - Perry Como
3. Malin Wass - Kulltorps Hanna
kat D
1. Anna Ström - Herbie Boy
2. Anna Jönsson - Atlantic Prince
3. Anna Olsson - Lord Glimony
MITTSVENSKA
kat B
1. Emma Bjerkås - Shaggy
2. Jenny Östberg - Anja II
kat C
1. Emma Bjerkås - Crocket
2. Aili Karlsson - Safeds Rita
3. Ingrid Karlsson - Safeds Frosty
kat D
1. Linda Nilsson - Fredriksbergs Biskwi
2. Angelica Staverfelt - Mario Marino
3. Johanna Wahlberg - Al Capone