PONNYALLSVENSKAN DRESSYR 1994
OMGÅNG 1
ZON SYD
1. ÄNGELHOLMSBYGDENS RF
(Irene Fitzsimmons - Pikina, Caroline Persson - Clever Trick, Eleonora Fitzsimmons - Chamör, Therese Kvist - Tickola)
ZON VÄST
1. HIMLEDALENS RK
(Sara Törnäng - Juno Rory, Sofia Gunnesson - Mayo, Maria Arvidsson - Remona, Ulrica Axén - Damita)
ZON CENTRAL
1. RIMBO RK
(Jenny Hammarström - Bobby II, Maria Blom - Play Boy, Sara Grönvall - Cassino, ?)
ZON NORD
1. LURBO RK
(Ulrika Lundin - Bolle Lukett, Linda Segerfeldt - Wärnanäs Helios, Åsa Gunnarsson - Hagens Lorenzo, Carolina Thied - My Paintbox)
OMGÅNG 2
ZON SYD
1. ÄNGELHOLMSBYGDENS RF
(Caroline Persson - Clever Trick, Eleonora Fitzsimmons - Chamör, Therese Kvist - Tickola, Irene Fitzsimmons - Pikina)
ZON VÄST
1. HIMLEDALENS RK
(Sara Törnäng - Juno Rory, Maria Arvidsson - Remona, Ulrica Axén - Damita, Sofia Gunnesson - Mayo)
ZON CENTRAL
1. MJÖLBY RK
(Klara Martinsson - Our Chance, Hanna Kruuse af Verchou - Hagens Lamona, Cecilia Illertz - Fredriksbergs Etyd, Jeanna Högberg - Mr Marcello)
ZON NORD
1. LURBO RK
(Linda Segerfeldt - Wärnanäs Helios, Åsa Gunnarsson - Hagens Lorenzo, ?)
OMGÅNG 3
ZON SYD
1. ÄNGELHOLMSBYGDENS RF
(Irene Fitzsimmons - Pikina, Caroline Persson - Clever Trick, Eleonora Fitzsimmons - Chamör, Therese Kvist - Tickola)
till final: Ängelholmsbygdens RF & Hästhagens RF
ZON VÄST
1. HIMLEDALENS RK
(Maria Arvidsson - Grytåsa Kristoffer, Ulrica Axén - Remona, Sara Törnäng - Juno Rory, Sofia Gunnesson - Mayo)
till final: Himledalens RK & Borås FRK
ZON CENTRAL
1. MJÖLBY RK
(Jeanna Högberg - Mr Marcello, Cecilia Illertz - Fredriksbergs Etyd, Clara Martinsson - Our Chance, Hanna Kruuse af Verchou - Hagens Lamona)
till final: Mjölby RK & Vikbolandets RF
ZON NORD
1. LURBO RK
(Carolina Thidé - My Paintbox, Ulrika Lundin - Bolle Lukett, Linda Segerfeldt - Wärnanäs Helios, Åsa Gunnarsson - Hagens Lorenzo)
till final: Lurbo RK & Insjöns RK)
ZON SYD
1. ÄNGELHOLMSBYGDENS RF
(Irene Fitzsimmons - Pikina, Caroline Persson - Clever Trick, Eleonora Fitzsimmons - Chamör, Therese Kvist - Tickola)
ZON VÄST
1. HIMLEDALENS RK
(Sara Törnäng - Juno Rory, Sofia Gunnesson - Mayo, Maria Arvidsson - Remona, Ulrica Axén - Damita)
ZON CENTRAL
1. RIMBO RK
(Jenny Hammarström - Bobby II, Maria Blom - Play Boy, Sara Grönvall - Cassino, ?)
ZON NORD
1. LURBO RK
(Ulrika Lundin - Bolle Lukett, Linda Segerfeldt - Wärnanäs Helios, Åsa Gunnarsson - Hagens Lorenzo, Carolina Thied - My Paintbox)
OMGÅNG 2
ZON SYD
1. ÄNGELHOLMSBYGDENS RF
(Caroline Persson - Clever Trick, Eleonora Fitzsimmons - Chamör, Therese Kvist - Tickola, Irene Fitzsimmons - Pikina)
ZON VÄST
1. HIMLEDALENS RK
(Sara Törnäng - Juno Rory, Maria Arvidsson - Remona, Ulrica Axén - Damita, Sofia Gunnesson - Mayo)
ZON CENTRAL
1. MJÖLBY RK
(Klara Martinsson - Our Chance, Hanna Kruuse af Verchou - Hagens Lamona, Cecilia Illertz - Fredriksbergs Etyd, Jeanna Högberg - Mr Marcello)
ZON NORD
1. LURBO RK
(Linda Segerfeldt - Wärnanäs Helios, Åsa Gunnarsson - Hagens Lorenzo, ?)
OMGÅNG 3
ZON SYD
1. ÄNGELHOLMSBYGDENS RF
(Irene Fitzsimmons - Pikina, Caroline Persson - Clever Trick, Eleonora Fitzsimmons - Chamör, Therese Kvist - Tickola)
till final: Ängelholmsbygdens RF & Hästhagens RF
ZON VÄST
1. HIMLEDALENS RK
(Maria Arvidsson - Grytåsa Kristoffer, Ulrica Axén - Remona, Sara Törnäng - Juno Rory, Sofia Gunnesson - Mayo)
till final: Himledalens RK & Borås FRK
ZON CENTRAL
1. MJÖLBY RK
(Jeanna Högberg - Mr Marcello, Cecilia Illertz - Fredriksbergs Etyd, Clara Martinsson - Our Chance, Hanna Kruuse af Verchou - Hagens Lamona)
till final: Mjölby RK & Vikbolandets RF
ZON NORD
1. LURBO RK
(Carolina Thidé - My Paintbox, Ulrika Lundin - Bolle Lukett, Linda Segerfeldt - Wärnanäs Helios, Åsa Gunnarsson - Hagens Lorenzo)
till final: Lurbo RK & Insjöns RK)